Маслянка
Коротка інформація
Маслянка - для збереження свіжості олії та елегантної подачі на стіл.Переваги
Маслянка складається з основи та кришки.Основа двостороння - плоска з одного боку, з поглибленням - з іншого, що дозволяє зберігати великий шматок олії.
За невеликі ручки з двох сторін основи Маслянку зручно переносити.
Основу можна використовувати для подачі на стіл.
Кришка надійно захищає вміст Маслянкi від сторонніх запахів, а завдяки хвилеподібним виступам на кришці її зручно відкривати однією рукою.
Маслянку можна зберігати в дверцятах холодильника.
У Маслянкi можна також зберігати і подавати на стіл вершковий сир, паштет.
Технічна інформація
Не призначена для використання в мікрохвильовій печі та в морозильній камері.Можна мити в посудомийній машині.
Олію краще зберігати на середній або верхній полиці холодильника при температурі 3-5°C.
17,6x9,5x7,9 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Крышка | Есть |
| Материал масленки | Пластик |
| Длина | 17.6 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Высота | 7.6 мм |
| Вместимость | 250 г |
| Цвет | Голубой |
| Производитель | Tupperware |
| Страна производитель | Бельгия |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴




