Компактус-таймер
Коротка інформація
Компактуси-таймери допоможуть навести лад на кухонних полицях, зберегти сипучі продукти протягом тривалого часу і не забути необхідний час приготування.Переваги
Компактуси призначені для зберігання сухих і сипких продуктів: круп, борошна, макаронних виробів, бобових, горіхів, пластівців.Герметична кришка забезпечує захист від вологи та комах.
Язичок на кришці – для легкого відкривання.
Крізь прозора основа видно вміст.
Завдяки компактному розміру, прямокутній формі та можливості ставити компактуси один на одного з контейнерів різного об'єму можна організувати модульну систему зберігання.
За рахунок овальної форми та матової поверхні компактуси зручно тримати в руках.
На кришці розташований індикатор для встановлення часу варіння продукту, який зазвичай вказано на фабричному впакуванні. Поділ по 1 хвилині до 30 хвилин, понад 30 хвилин - по 5 хвилин.
Встановіть час приготування для кожного продукту і вам більше не доведеться витрачати час на пошук.
Технічна інформація
Можна мити в посудомийній машині.Не призначені для використання в морозильній камері та мікрохвильовій печі.
Не використовуйте абразивні миючі засоби та губки з жорсткою поверхнею під час миття вручну.
Порожні контейнери зберігайте із відкритими кришками.
Розмірний ряд:
320 мл - 8,3 х 16,5 х 5,2 см
800 мл - 8,3 х 16,5 х 10,2 см
1,25 л - 8,3 х 16,5 х 15,1 см
1,7 л - 8,3 х 16,5 х 20 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Для сыпучих продуктов |
| Материал | Пластик |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 1.25 л |
| Длина | 15.1 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Высота | 16.2 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Производитель | Tupperware |
| Страна производитель | Бельгия |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴



Отправка с 29 апреля 2026
