Категорії
Розумне зберіганняКришталева ємність
Коротка інформація
Контейнери для зберігання випічки, солодощів та господарських дрібниць.Переваги
Контейнер складається з основи і кришки, що відкидається на 180°.Кришка фіксується на основі за допомогою клямки і має широку язичок для комфортного відкривання.
Кришку можна зняти, відкиньте кришку і натисніть вниз на місце з'єднання, щоб штирі на кришці вийшли з пазів на підставі.
Контейнери можна ставити один на одного, для стійкості на кришці є невеликі виступи, які утримують поставлений зверху контейнер.
Контейнер призначений для зберігання сухих та сипких продуктів у кухонних шафах та на полицях (муки, солі, цукру, чаю та чайних пакетиків), для зберігання та подачі на стіл різних солодощів.
Також у контейнерах можна зберігати різні господарські дрібниці, канцелярське приладдя тощо.
Технічна інформація
Виріб не призначений для використання в мікрохвильовій печі та морозильній камері.Не підходить для гарячих страв.
Не призначено для транспортування рідких продуктів.
Можна мити в посудомийній машині,
450 мл - 13,4 х 12,5 х7, 4 см
1,2 л високий – 13.4 x 12,5 x 14.6 см
1,1 л прямокутний - 25 x 13,4 x 7,4 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Для бутербродов |
| Материал | Пластик |
| Объем | 1.1 л |
| Длина | 25 мм |
| Ширина | 13.4 мм |
| Высота | 7.5 мм |
| Производитель | Tupperware |
| Страна производитель | Бельгия |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴




