Контейнер із розділювачем 560 мл
Коротка інформація
Беріть із собою два види перекушування для збалансованого обіду!Переваги
Виріб складається з прямокутної основи, розділеної на 2 відділення та герметичної кришки.У велике відділення можна покласти порцію рису, пасти, картоплі чи сендвіч, а маленьке відділення можна заповнити, наприклад, нарізаними овочами, фруктами чи ягодами.
Завдяки виступам на кришці та на підставі контейнер легко відкривати та закривати.
Плоский і компактний контейнер легко поміщається навіть у невелику сумку.
Беріть із собою перекус на роботу, до школи, на пікнік або у подорож.
Технічна інформація
Не призначений для використання в мікрохвильовій печі та в морозильній камері.Можна мити в посудомийній машині.
21,6 х 14,3 х 4,2 см
Відділення 330 та 230 мл
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 560 л |
| Длина | 21.6 мм |
| Ширина | 14.3 мм |
| Высота | 4.2 мм |
| Производитель | Tupperware |
| Страна производитель | Бельгия |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴




