Ширина: 12 см
Довжина: 12 см
Висота: 7 см
У контейнері "Міккі та Дональд" можна зберігати снеки, солодощі, горішки, закуски.
- Оганізувати акуратне зберігання різних дрібниць : вітамінів, шпильок, канцтоварів, спецій. У ній можна зберігати абсолютно все.
- Виготовлена з екологічно чистого матеріалу, безпечна для здоров'я.
- Можна використати для цукру або солі, чаю або кави, какао, крохмалю або цукрової пудри, борошна або лаврового листа;
- Ідеальна для транспортування бутербродів або битків, котлеток або шматочки приготованої риби або м'яса, для печива або цукерок, горішків або зефіру, випічки і інших продуктів на пікнік або на дачу, на роботу або в поїздку;
- Для збереження свіжості або подання на стіл закусок, пряників або печива, солодощів, хрустких хлібців або сухарів, маффинов або вафель, горіхів або сухофруктів і багато чого іншого;
- При зберіганні в ній хліб і булочки залишатимуться м'якими, а вафлі, печиво або горіхи - хрусткими набагато довше, ніж призвичайному зберіганні;
- Контейнер складається з основи і кришки, що відкидається, яка кріпиться до основи і закривається на клямку.
- Замочок надійно захищає вміст від розсипу.
- Контейнер не можна використовувати в мікрохвильовій печі.
- Контейнер не призначений для перевезення рідких продуктів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Объем | 450 л |
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Высота | 7 мм |
| Производитель | Tupperware |
| Страна производитель | Бельгия |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴







