Контейнер «Дзен» 960мл
Коротка інформація
Сервірування в азіатському стилі!Переваги
Герметична кришка дозволяє зберігати свіжість продуктів та перевозити навіть рідкі інгредієнти.Використовуйте для подачі на стіл та зберігання у холодильнику різних салатів та інших готових страв.
Технічна інформація
Не підходить для використання в мікрохвильовій печі та в морозильній камері.Можна мити в посудомийній машині.
15,3 x 15,3 x 5,3 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Полипропилен |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Синий |
| Объем | 960 л |
| Длина | 15.3 мм |
| Ширина | 15.3 мм |
| Высота | 5.3 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Производитель | Tupperware |
| Страна производитель | Бельгия |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴





